Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2500 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта" і "Укрпошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Конструктор магнітний PL-923-527 "Транспорт, фігури" 16 деталей

Конструктор дитячий магнітний складається із шістнадцяти деталей — квадратів і трикутників і 2 пар коліс, виготовлених із пластику в комбінації з магнітами. Виклавши деталі відповідно до схеми на будь-якій плоскій поверхні та потягнувши один з елементів вгору — дитина отримає об'ємну фігуру.
Рекомендований для гри дітям від 3 років.
Розмір упаковки: 27 х 18 х 7 см.
Кількість деталей: 16 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 16 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴

