
Автомат XH 959 стріляє м'якими патронами, механічний принцип роботи, 16 патронів, у коробці
650 ₴
- В наявності
- Код: XH 959
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2500 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта" і "Укрпошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
_______________________________________________________________________________
Автомат XH 959 стріляє м'якими патронами, механічний принцип роботи, 16 патронів, у коробці

Цей ігровий автомат створений для справжніх шанувальників активних ігор! Він обладнаний магазином на 16 патронів, що дає змогу вести безперервну гру та робить її цікавішою. Яскравий дизайн, зручна ручка та безпечні м'які патрони роблять цей автомат чудовим вибором для ігор як удома, так і на вулиці. Діти можуть почуватися справжніми героїчними бійцями та влаштовувати командні змагання з друзями.
Особливості:
- довжина автомата: 36 см;
- магазин на 16 патронів;
- механічний принцип роботи;
- у комплекті 8 м'яких патронів і 8 патронів із присосками;
- зручна ергономічна ручка;
- стильний сучасний дизайн;
— безпечні патрони для гри вдома та на вулиці.
Розмір автомата: 35 х 19 х 6 см
Розмір упаковки: 45 x 25 x 8 см
Рекомендований вік: от 8 лет.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 650 ₴


