
Ігрова фігурка 15 см 352141 Godzilla x Kong The New Empire Годзілла і Конг: Нова імперія "Тиамат із підкладкою"
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 352141
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2500 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Відсилання транспортною компанією "Нова Пошта" і "Укрпошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрова фігурка 15 см 352141 Godzilla x Kong The New Empire
Годзілла та Конг: Нова імперія "Тиамат із підводним човником"

Ігрова фігурка Godzilla vs Kong Тіамат із підводним човником стане чудовим доповненням до твоєї колекції.
Повертайся на Пусту Землю з годзилою й менопаринам у новій пригоді! Коли в нашому світі з'являється колосальна загроза, Годзілла й Конг вирішили боротися разом, щоб захистити своє існування — і наше власне!
Зустрічай героїв блокбастера Годзілла та Конг: Нова імперія!
Фігурка Тіамат має чудову деталізацію й кілька точок артикуляції для відтворення бойових сцен. А чи буде Тіамат захисником, чи загрозою для всього існуючого — залежить тільки від тебе!
Особливості:
- фігурка Тіамат розміром 15 см точно схожа на свій прототип із відомого блокбастера;
- аксесуар підкладки має розмір приблизно 6 см;
- іграшки мають як ігрову, так і колекційну цінність.
Рекомендовано для дітей від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Playmates Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дика тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 695 ₴





