
Ігрова фігурка Гуджитсу Goo Jit Zu Dino Power Braxor Діно Павер Браксор Ультра Рідкий 124228 DB Ultra Rare
950 ₴
- В наявності
- Код: 124228 DB
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2500 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрова фігурка Гуджитсу Браксор Діно Павер Ультра Рідкий Ultra Rare
GooJitZu Dino Power Braxor Іграшка, яка розтягується, антистрес

Стретч-антистрес Goo Jit Zu Браксор — абсолютно новий герой із щелепами, які легко використовувати для Атакі Укусу.
Браксор, брахіозавр, має суперхрустку структуру — коли ти його стискаєш, його хрусткі кульки рухаються і випирають. Бракор надзвичайно редок і його дуже важко знайти. Він має особливу унікальну здатність — гнучку й вигинчасту шию.
Фігурка Heroes of Goo Jit Zu — це справжні чемпіони з хрускоту, розтягування та липкості! У кожного героя унікальне наповнення зі своєрідною текстурою й особливими тактильними відчуттями.
Паковання: Блістер
Вік: від 4 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Казковий/мульт герой |
- Ціна: 950 ₴





