
Дитяча іграшка Ігрова фігурка Супермен 30 см Superman DC з аксесуарами, у коробці 32х25х10 см
1 275 ₴
- В наявності
- Код: 6072667
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
_______________________________________________________________________________________
Дитяча іграшка Ігрова фігурка Супермен 30 см
Superman DC з аксесуарами, у коробці 32х25х10 см

Дитина фантазуватиме та розвиватиме уяву, дрібну моторику, граючи фігуркою.
Фігурка сподобається діткам, які захоплюються пригодами та подвигами персонажів із всесвіту DC.
Розмір іграшки 30 см заввишки та прекрасно підійде для гри вдома та на вулиці.
Сама фігурка упакована в барвисту тематичну коробку з картинками, яка чудово підійде для подарунка та як сюрприз справжнім фанатам.
1 фігурка Супермена
Висота фігурки: 30 см.
Матеріал: пластик.
- Вік: від 3 років
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: гіпоалергенний
- Розміри коробки: 32 х 25 х 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 1 275 ₴
