Весь асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2600 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Відправляємо транспортними компаніями "Нова Пошта" та "Укрпошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер HD142 Робот 20см
Оптимус Прайм перетворюється на глобус

Якісний і міцний матеріал.
Гарний дизайн і промальовування персонажів.
Оптимус прайм 20 см перетворюється на глобус.
Паковання: коробка
Розмір коробки: 32 х 24 х 10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



