Весь асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортною компанією "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер L015-132 Бамблбі 32 см "Роботи під прикриттям"

Якісний і міцний матеріал.
Гарний дизайн і промальовування персонажів.
Бамблбі 32 см 2 кольори: червоний і жовтий.
Трансформер Бамблбі від виробника WeiJiang є KO-версією робота Bumblebee від Hasbro. Ці моделі практично ідентичні, різниця тільки в тому, що висота цієї моделі на 6 см більша й немає фірмового логотипа автоботів на грудях. Він також, як і оригінальна іграшка, за допомогою нескладних маніпуляцій перетворюється на автомобіль із низькою посадкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hasbro |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴

