Весь асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Відсилання транспортною компанією "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
_________________________________________________________________________________________
Конструктор Lego 76439 "Лавки Олівандера та мантій від Мадам Малкін" 744 детали

Побудуйте магію 2 культових магазини на Алеї Діагон — Магазина Олівера та мантій від Мадам Малкін на всі випадки життя.
Після веселого збирання нехай почнуться захопливі шопінг-пригоди з популярними персонажами та безліччю аксесуарів, що надихають.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 744 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Harry Potter |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 095 ₴








