
Іграшка Трансформер Тобот М 5-й сезон Рятувальники. Швидка. TOBOT S5 Rescue M 20см Original Young Toys
3 595 ₴
- В наявності
- Код: 301151 M
- +380 (67) 748-37-45
Весь асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортною компанією "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер Тобот М 5-й сезон Рятувальники.
Машина швидкої допомоги з причепом.
TOBOT S5 Rescue M 20см Original Young Toys

Робот-трансформер Tobot S5 M — це герой нового 5-го сезону.
Він готовий рятувати місто від нових лиходіїв, оскільки він модернізувався, став сильнішим і готовий подолати будь-які перешкоди.
Попереду чекають веселі пригоди, тож приєднуйся до нього!
Іграшка точно повторює героя, тому допоможе відданим шанувальникам розіграти захопливі пригоди не тільки в образі робота, але і швидкої машинки з рельєфними колесами.
Трансформер легко перетворюється на реалістичну машинку.
У тобота рухаються кінцівки, й він може приймати різні пози.
Крім того, трансформація в машинку та назад у тобота розвиває дрібну моторику, просторове та логічне мислення.
Комплектація
- Робот-трансформер
Розмір іграшки: 20 х 13 х 8 см
Розмір упаковки: 33 х 26 х 11 см
Рекомендовано для дітей від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YOUNG TOYS INC |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 3 595 ₴






