
Ігрові фігурки Гуджитсу Тайро і Рок Джо GooJitZu Tyro vs Rock Jaw Smash Strikers. Іграшки розтягуються
1 595 ₴
- В наявності
- Код: 123990TR
+380 (93) 185-99-70
- +380 (67) 748-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрові фігурки Гуджитсу Тайро і Рок Джо GooJitZu Tyro vs Rock Jaw
Smash Strikers. Іграшки, які розтягуються, антистрес

Набір стретч-антистрес Goo Jit Zu Smash strikers Тайро-топор і Рок Джо-залізний лицар.
Це епічні герої, які відкриють неперевершену Ultimate smashing weapon, яка змінить хід гри!
Досліджуйте нові захопливі наповнювачі та насолоджуйтеся безперервною грою — стискайте, хлюпайте та розтягуйте, щоб дізнатися, хто все ж переможе.
Паковання: Блістер
Вік: від 4 років
Розмір упаковки: 20 х 30 х 8 см
Вага набору: 700 грамів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴



