
Ігрова фігурка Гуджитсу Мантор Ультра Рідкий GooJitZu Ultra Rare Mantor Smash Strikers. Іграшка, антистрес
975 ₴
- В наявності
- Код: 123985M
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрова фігурка Гуджитсу Мантор Ультра Рідкий GooJitZu Ultra Rare Mantor
Smash Strikers. Іграшка, яка розтягується, антистрес

Приготуйтеся до епічної, повної екшена битви з новими героями Goo Jit Zu Smash Strikers.
У цьому сезоні Blazagon, Mantor, Pantaro і Tygor об'єднуються, щоб перемогти грізного нового лиходія: Terrorbull! Mantor має здатність розтягуватися втричі більше за свій розмір, тому обов'язково використовуйте епічну атаку Smash!
Крім того, Mantor має унікальну начинку. Стисніть і розтягніть його тіло, щоб виявити її!
Приготуйтеся до епічевого протистояння, коли Mantor випустить своє революційне поліпшення:
Ultimate Smashing Weapon! Зберіть усіх 5 нових героїв Goo Jit Zu Smash Strikers (кожний продається окремо) і випробуйте неперевершену еластичну нищівну дію.
Хто вийде переможцем? Битва чекає...
Особливості
Mantor може розтягуватися втричі більше за свій розмір
Стисніть і розтягніть його тіло, щоб виявити унікальну начинку з липкої рідини!
Паковання: Блістер
Вік: від 4 років
Розмір упаковки: 20 х 20 х 8 см
Вага набору: 250 грамів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 975 ₴


