
Ігрова фігурка Гуджитсу Король Гідра звук, світло GooJitZu Stretch Strikers King Hydra 3 наповнювача антистрес
3 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 123648H
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрова фігурка Гуджитсу Король Гідра GooJitZu Stretch Strikers
King Hydra 3 наповнювачі. Іграшка, яка розтягується, антистрес

Приготуйтеся до неперевершеної битви лавової люті з іграшкою стретч-антистрес Goo Jit Zu Stretch strikers Король Ясність Гідра!
Одна голова здійснює «вибухову атаку», вистрілюючи снарядом зі свого рота.
Інша — витягує шию, щоб досягти своєї мети.
А потужна третя голова з ревом починає діяти зі світлом і звуками.
Завдяки понад 35 звукам грудейволоконцям займаються, коли він тримає свій Золотий Тризуб.
Король надзвичайно еластичний і може розтягнутися до 80 см.
Потім він повертається до своєї початкової форми, щоб битися знову й знову.
Розмір іграшки: 24 см.
Паковання: Блістер
Рекомендовано для дітей від 4 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 3 495 ₴










