Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрова фігурка Гуджитсу Блейзагон GooJitZu Blazagon
Іграшка, яка розтягується, антистрес

Праска-антистрес Goo Jit Zu Stretch strikers Блейзагон — улюблений герой, який повертається й готовий протистояти грізним лиходіям Rock Jaw і Orbitox.
Він здатний розтягуватися втричі, і не забудьте використовувати EPIC Stretch Attack.
Збери всіх персонажів Goo Jit Zu Stretch Strikers з унікальним наповненням.
Паковання: Блістер
Вік: від 4 років
Розмір упаковки: 20 х 17 х 8 см
Вага набору: 200 грамів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴







