
Ігрова фігурка 18 см 35508G Godzilla Kong The New Empire Годзілла та Конг "Скар Кінг готовий до бою Skar King звук
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35508G S18
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2000 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Відправляння транспортною компанією "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігрова фігурка 18 см 35508G звук Godzilla x Kong The New Empire
Годзілла та Конг: Нова імперія "Скар Кінг до бою готовий" Skar King

Поверніться на Пусту Землю з годзизлою й 1950м у новій пригоді! Коли в нашому світі з'являється колосальна загроза, Годзілла й Конг вирішили боротися разом, щоб захистити своє існування — і наше власне! Зустрічайте героїв найочікуванішого блокбастера 2024 року 'Годзилла та Конг: Нова імперія'!
Ліцензійна іграшка лютого Скар Кінга, який готовий до бою, стане чудовим доповненням до твоєї колекції. Фігурка має чудову деталізацію й кілька точок артикуляції для відтворення бойових сцен. А ось чи буде Кінг-Конг захисником, чи загрозою для всього існуючого — залежить тільки від тебе!
Особливості:
- іграшка заввишки 18 см точно схожа на свій прототип із відомого блокбастера
- почуй могутній рев Скара, натиснувши кнопку на його спині!
- фігурка має як ігрову, так і колекційну цінність.
Живлення:
- 3 батарейки типу AG13 (входять до комплекту).
У комплекті:
- фігурка 18 см із рухомими частинами тіла, зі звуком
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Playmates Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 1 095 ₴







