
Іграшка Трансформер ХМ 1222 JH12 Тобот Детективи Галактики S2 Джекхамер Робот 12 см TOBOT JackHammer Tank Танк
335 ₴
- В наявності
- Код: ХМ 1222 JH12
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1900 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Відсилання транспортною компанією "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер Тобот Детективи Галактики Джекхамер
TOBOT Jack Hammer Робот 12см Tank Танк

Трансформер Tobot Детективи Галактики S2 Джек Хамер 12 см
Трансформер Tobot GD S2 з мультсеріалу Тоботи запам'ятався дітям своєю пустотливістю і легким характером. Іграшка точно повторює героя, тому допоможе відданим шанувальникам розіграти захопливі пригоди не тільки в образі робота, але і швидкої машинки з рельєфними колесами. Трансформер легко перетворюється на реалістичну машинку. У тобота рухаються кінцівки, й він може приймати різні пози. Крім того, трансформація в машинку та назад у тобота розвиває дрібну моторику, просторове та логічне мислення.
Особливості:
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про робота;
- яскраве забарвлення транспорту;
- набуває форми танка;
- гарна деталізація поверхні іграшки;
- перетворюється на трансформера в декількох кроках;
- стане родзинкою у вашій колекції трансформерів;
— допоможе відтворити всі найнезабутніші та найгостріші ігри.
Комплектація
- Робот-трансформер
Розмір іграшки: 12 х 8 х 13 см
Розмір упаковки: 18 х 15 х 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 85 мм |
- Ціна: 335 ₴



