
Картки навчальні Монтессорі для вивчення англійської мови 512 слів 256 двосторонніх карток
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 256512
+380 (93) 185-99-70
- +380 (67) 748-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Картки навчальні Монтессорі для вивчення
англійської мови на 512 слів, 256 двосторонніх карток

Картки навчальні Монтессорі для вивчення англійської мови на 224 слова
Особливості:
- Кожне слово на картці забезпечене голосовим супровідом англійською мовою. Це допомагає дітям правильно вимовляти слова та покращувати їхні навички сприйняття звуку
- Крім текстового представлення, картки також містять наочні ілюстрації, що допомагають візуально запам'ятати значення слів
- З використанням цих карток можна організовувати різноманітні навчальні ігри, як-от ігри на відповідність, баскетбольні ігри або карткові ігри для посилення запам'ятовування слів
- Ця інтерактивна розвивальна іграшка надає безліч можливостей для навчання та розвитку дітей, роблячи процес вивчення англійської мови захопливим і ефективним
Характеристики:
- Рекомендований вік: 3-6 років
- Тематика: тварини, транспортні засоби, предмети, їжа, овочі та фрукти, персонажі/форми/професії
- Матеріал: АБС, папір
- Розмір планшета: 106 х 88 х 20 мм
- Колір: блакитний, рожевий
- Вхідна напруга: 5 В
- Вхідний струм: 270 мА
- Номінальна потужність: 1 Вт
- Ємність акумулятора: 300 мА·год
- Час використання: приблизно 4-5 годин
- Час заряджання: 70-80 хвилин
- Специфікація інтерфейсу: Micro USB
Комплектація
- 1 шт. — планшет
- 256 шт двосторонніх карток (всього 512 слів і картинок)
- 1 шт. — інструкція
- 1 шт. — USB-кабель для заряджання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючі картки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴







