
Трансформер Спорткар Тобот Детективи Галактики 3 Тахіон TOBOT Tachyon 23 см Original Young Toys
3 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301130
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1800 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер Тобот Детективи Галактики 3 Тахіон
TOBOT Tachyon 23см Original Young Toys

Трансформер Tobot Детективи Галактики S3
Трансформер Tobot GD S3 з мультсеріалу Тобот запам'ятався дітям своєю пустотливістю і легким характером. Іграшка точно повторює героя, тому допоможе відданим шанувальникам розіграти захопливі пригоди не тільки в образі робота, але і швидкої машинки з рельєфними колесами. Трансформер легко перетворюється на реалістичну машинку. У тобота рухаються кінцівки, й він може приймати різні пози. Крім того, трансформація в машинку та назад у тобота розвиває дрібну моторику, просторове та логічне мислення.
Швидкий і талановитий Тобот-художник. Він може бути доброзичливим і товариським, але також шалено любить бойові мистецтва. Як майстер бойових мистецтв зі стажем, він допомагає Матео в його тренуваннях через тхеквондо. Він перший Тобот, натрапляючи на матео, і його таємний друг. Він син Капітана Galaxy Detectives. Можливо, він і молодий, порівнюючи з іншими тоботами, але його пристрасть до збереження світу незрівнянна.
Легка трансформація іграшки в перегоновий автомобіль і назад.
Розмір упаковки: 30 х 26 х 13 см
Розмір робота: 23 х 13 х 8 см
Комплектація: трансформер, ключ-токен, інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YOUNG TOYS INC |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 3 495 ₴






