
Трансформер Робот Тобот Детективи Галактики 3 Міні Кінг Кватан TOBOT King Quatran 19 см Original Young Toys
2 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301147
+380 (93) 185-99-70
- +380 (67) 748-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1700 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер Робот Тобот Детективи Галактики 3 Міні Кінг Кватран
TOBOT King Quatran 19см Original Young Toys

Тобот, що долає час і простір! Чотирикомпонентний тобот утворений Сенд Краулером, Бас Кінгом, Еїрхайдом і Дозером, попри їх відмінності. Він не тільки величезний і могутній, а також раціональний і розумний. Можливо, завдяки рисам характеру Еїрхайда, він не тішить своїх супротивників, коли незбілений.
Тобот Кінг Кватран трансформується в 4 транспортні засоби:
- Дрифткар Сенд Краулер
- Автобус Бас Кінг
- Літак Ейр Хайд
- Бульдозер Дозер
У комплекті: Тобот-трансформер. Інструкція.
Розмір упаковки: 30 х 23 х 12 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YOUNG TOYS INC |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴









