
Трансформер Робот Тобот Детективи Галактики 3 Міні Кінг Титан TOBOT King Titan 19см Original Young Toys
2 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301144
+380 (93) 185-99-70
- +380 (67) 748-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1700 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Трансформер Робот Тобот Детективи Галактики 3 Міні Кінг Титан
TOBOT King Titan 19см Original Young Toys

Тобот Кінг Титан трансформується в 3 транспортні засоби:
- Позашляховик Хаммер Вайлд Чиф
- Спортивна машина Тахіон
- Літак винищувач Джет Тандер
У комплекті: Тобот-трансформер. Інструкція.
Розмір упаковки: 28 х 22 х 11 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YOUNG TOYS INC |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴









