
Набір інструментів KY1068-102A-03-05-07B 4 різновиди, окуляри, на батар, рухомі деталі, у коробці 29х23х8 см
375 ₴
- Готово до відправки
- Код: KY1068-102A-03-05-07B
+380 (93) 185-99-70
- +380 (67) 748-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Набір інструментів KY1068-102A-03-05-07B 4 різновиди, окуляри,
на батарейках, рухомі деталі, у коробці 29х23х8 см

Дитячий набір інструментів KY1068-102A-03-05-07B у коробці.
Всі інструменти схожі на справжні.
4 види наборів, на батарейках.
Розмір коробки: 29 х 23 х 8 см
Вік: від 5 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


