Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Конструктор лабіринт гірка гра 8801 кульки, 113 дітей, у коробці 32х23х8 см

Marble Run — це барвистий, добре продуманий трек-лабіринт для гри з маленькими кульками та для дітей від 5 років, але вона обов'язково викличе цікавість і в дітей старшого віку. Гра полягає в тому, щоб самостійно побудувати багатоярусний трек-лабіринт, а потім запустити кулі через тунелі. Дотримуйтесь інструкцій на зображенні у комплекті або створіть свою власну вежу. Запускати кулі та спостерігати за тим, як вони проходять звивистими тунелями — це дуже весело! Гра позитивно впливає на розвиток творчих здібностей, уяви, конструкторських навичок.
Характеристики:
Матеріал: ABS пластик
- Рекомендовано для дітей від 5 років
- Виробник: Китай
- Паковання: картонна коробка
- Розмір коробки: 32 х 23 х 8 см
- Розмір у зібраному вигляді 34 х 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 113 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Пазл-лабіринт |
| Кількість складових елементів | 113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴










