
Ігровий набір із фігуркою Astropod 80338 Досвіди Місія "Іслідуй місячний камінь"
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80338
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1400 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігровий набір із фігуркою Astropod 80338 Досвіди Місія "Іслідуй місячний камінь"

Ласкаво просимо до космічної експлуатації! Об'єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера — Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб досліджувати, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.
Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожен ігровий набір — це нова місія. Кожна з них допоможе розв'язати вам проблеми нового супутника, як-от вирощування кристалів, будівництво станції зв'язку, дослідження Європи космічним ровером або в екзоскелеті, а також пошуки металу!
Поринайте в захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!
Привітаємо на проходження місії ІССЛЕДУЙ ЛУННИЙ КАМІНЬ! Її цілі:
- розбити за допомогою інструментів у наборі таємничий місячний камінь
- пам'ятайте, будьте обережні! Таємниця місячного каменю може назавжди змінити долю людства!
- зберіть і проаналізуйте куб під світлом сканера життя — LED-підставки.
- розгадайте зашифровані повідомлення від інопланетного розуму
- у центрі шифру кожної грані намальована схема, які з символів потрібно розшифровувати на цій грані. У кожної грані індивідуальна схема шифру
- місія допомагає детально розкрити таємниці та мову позаземного життя супутника
- перед початком місії докладно ознайомтеся з інструкцією.
До набору входить:
- 7 деталей куба з шифром
- 2 инструмента
- 1 космічна капсула
- 1 LED-підставка
- 1 місячний камінь
- 1 лупа
- 1 фігурка астронавта
- картка місії
- наклейки
- інструкція
Пройдіть усі 8 місій і побудуйте свою космічну станцію!
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silverlit |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Космос |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 695 ₴








