
Ігровий набір R2R806 Ready 2 Robot Робот-сюрприз із комплектом зброї та фігуркою, у коробці
495 ₴
- В наявності
- Код: R2R806
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1300 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Ігровий набір R2R806 Ready 2 Robot Робот-сюрприз із комплектом зброї та фігуркою

Фантастичний робот-сюрприз Ready 2 robot — це дивовижна іграшка з сюрпризом усередині. Іграшка подарує дитині багато радості та веселощів, адже під кожним шаром паковання чекає сюрприз!
Усередині фантастичної капсули міститься:
· пілот у капсулі зі слизом;
· кабіна пілота, вона ж корпус робота;
· руки та зброя;
· ноги;
· лист колекціонера.
Натисніть на капсулу зі слизом, і вона вилетить разом із пілотом.
Створіть свій унікальний робот, адже всі його частини легко комбінуються з іншими роботами.
З'єднуйте підставки кожного героя, щоб створити велику п'єдестал і поставити всю колекцію.
Ігровий набір із роботом розвиває в дитині креативність, уяву та вміння грати.
У наборі:
- капсула-сюрприз;
- комплект зброї;
– робот.
Вік: від 5 років;
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 495 ₴



