
Набір інструментів 778-36 Бензопила звук, 15 предметів, у коробці 37х26х10 см
650 ₴
- В наявності
- Код: 778-36
+380 (93) 185-99-70
- +380 (67) 748-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 1300 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Набір інструментів 778-36 Бензопила звук, 15 предметів, у коробці 37х26х10 см

Дитячий набір інструментів 778-36 в коробці.
Всі інструменти схожі на справжні.
Дриль працює від батарейок
У наборі 15 предметів
- Бензопила
- Рулетка
- Ніж канцелярський
- Розвідний ключ
- Плоскогубці
- Викрутка
- Штангенциркуль
- Болти та гайки
- І допоміжні аксесуари
Паковання: Коробка
Розмір рюкзака: 37 х 26 х 10 см
Вік: від 5 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴









