Трансформер 339-88 16 см, 2 види, робот + позашляховик, в коробці 22-24-9 см

Потужний і безстрашний робот, легко перетворюється у військовий автомобіль, який стане окрасою колекції вашого маленького любителя трансформерів.
Універсальність і практичність моделі дозволяє буквально за кілька простих руху переводити її з однієї форми в іншу.
Поєднуючи з іншими моделями з цієї ж серії трансформерів дитина може зібрати або непереможну залізну армію, або класний авто-мотопарк.
- Упаковка: картонна коробка блістерного типу.
- Розмір упаковки: 22 см × 24 см × 9 см
- Вік: від 3 років
- Матеріал: якісний пластик + метал
- Виробник: Китай
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


