Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 2700 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта"
- Оплата на карту Приват Банка або під час отримання
____________________________________________________________________________________________
Пістолет дитячий Беретта металевий C.18

Пістолет пневматичний метал. Beretta C.18
Пістолет Beretta дитячий пневматичний металевий SHUANG WEI C.18
ПИСТТОЛІТ ІЗ МЕНТОВЛЕН З МЕТАЛА, ЩО РОБИТЬ ЙОГО ДОВГОВІЧНИМ. ПИСТОЛІТ СТРЯЄ БАРІКАМИ діаметром 6 мм
Опис:
Іграшковий металевий пневматичний пістолет Beretta SHUANG WEI C.18 от Airsoft Gun стане чудовим подарунком для будь-якого хлопчика. Адже хлопці завжди захоплювалися і подобається грати у війни та подібні ігри. Легко уявити, як зрадіє дитина, щойно в неї в руках виявиться пістолет, який має майже вигляд справжнього! Адже Airsoft Gun виготовлений із нелегкого металу, який створить відчуття, ніби Ви тримаєте в руках справжнісінький зброю! І навіть дорослі будуть вражені такою іграшкою, адже вона така реалістична!
Заряджання відбувається як у справжньої зброї! Пістолет стане чудовою підготовкою до таких захопливих ігор, як пейнтбол або страйкбол!
Переваги пістолета Beretta SHUANG WEI C.18
- Корпус із металевої (вороненої) сталі
- Пересувна затвора рама
- Знімний магазин
- Стрільба пластиковими кульками (діаметр 6 мм).
- РОЗМІР ПИСТОЛІТА 18 СМ ДЛИНА І 13 СМ ВИСОТА
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 30 м |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
- Ціна: 595 ₴





