
Трансформер Тобот Кватран Гібрид Тритана та Гіга 7 TOBOT QUATRAX 4в1
795 ₴
- В наявності
- Код: 339-4с
- +380 (67) 748-37-45
Повний асортимент іграшок і дитячих товарів на сайті
Dimazavrik.com.ua
- Понад 900 позитивних відгуків dimazavrik.com.ua/testimonials
- Вирушаємо транспортними компаніями "Нова Пошта" і "Justin"
- Оплата на карту Приватбанка або у разі отримання (нажаменної платежі)
____________________________________________________________________________________________
Трансформер Тобот Кватран 25 см Гібрид Тритана
і Гіга 7, робот + 4 машинки, у коробці 32-24-12 см

Робот-трансформер Міні Тобот Кватан представляє персонажа однойменного мультфільму.
Чотири потужні машини Тобот D, Тобот C, Тобот W і Тобот R інтегруються і створюють одного нового персонажа — потужного робота з рухомими кінцівками.
Всього за кілька кроків Тобот D трансформується в праву руку, Тобот C у ліву руку, тобот W стає тілом робота й завершує робота Тобот R, який трансформується в його ноги.
Іграшка виготовлена з пластику та є безпечною для дитини. Також дитина може самостійно вибирати рівень складності гри: від простого та середнього до складного.
Також іграшка обладнана світловими ефектами.
Вік: 4+
Розмір іграшки: 25 см
Розмір упаковки: 32 - 24 - 12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 795 ₴






