Полный ассортимент игрушек и детских товаров на сайте
Dimazavrik.com.ua
- Более 1000 положительных отзывов dimazavrik.com.ua/testimonials
- Отправляем транспортными компаниями "Новая Почта" и "Justin"
- Оплата на карту ПриватБанка или при получении (наложенным платежом)
____________________________________________________________________________________________
Трансформер HD 76 "Машина скорой помощи"

Наша Земля постійно знаходиться у стані боротьби між двома расами міжкосмічних роботів, але ми не завжди помічаємо це, бо вони можуть маскуватися, трансформуючись у різноманітні транспроти чи технологічні винаходи. Трансформер HD 76 один з них, та зараз він у пошуках відважного героя, який допоможе рятувати світ від лиха! Стильний робот має вигляд могутнього солдата, який у мить перетворюється на мінівен швидкої допомоги. А для збільшення бойової сили у наборі можна знайти гарно деталізовану зброю. Відправляйтесь у незабутні пригоди разом з трансформером та вершіть справедливість!
Особливості:
- представлена у 3-х видах;
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботів;
- тематичне забарвлення швидкої допомоги з різними харакетриними надписами;
- перетворюється на транформера за 10 кроків;
- високоточна деталізація поверхні іграшки;
- кінцівки автобота легко провертаються;
- круті аксесуари у вигляді зброї;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі найнезабутніші та гостросюжетні ігри.
Розміри / габарити
- Довжина (см): 14.5 см
- Ширина (см): 5.5 см
- Висота (см): 21 см
Розмір упаковки: 26 см × 10 см × 28.5 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип | Трансформер |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 26 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Высота упаковки | 100 мм |
- Цена: 550 ₴




